Uppsala kontakt

Administration

Linda Ekholm

Bitr. rektor & SYV

linda.ekholm@yrkesplugget.se

018 418 86 33

Sofie Lendahl
Sofie Lendahl

Koordinator

sofie.lendahl@yrkesplugget.se

018 418 86 32

Robert Flink IT-ansvarig
Robert Flink

IT-ansvarig & Lärare

robert.flink@yrkesplugget.se

070 243 94 68

Skolsköterska Yrkesplugget
Caroline Wallin

Skolsköterska

caroline.wallin@yrkesplugget.se

072 853 79 21

Lärare

Nicklas Nilsson
Nicklas Nilsson

Programansvarig Fordon / Lärare

nicklas.nilsson@yrkesplugget.se

070-957 44 15

Francis Larsson

Lärare Historia Samhällskunskap

francis.larsson@yrkesplugget.se

076-2078985

Anette Rundgren Lärare Transport
Anette Rundgren

Lärare Transport

anette.rundgren@yrkesplugget.se

070 424 58 79

Charlott Arapovic

Lärare Svenska

charlott.arapovic@yrkesplugget.se

070-0475907

Christer Larsson Lärare Transport
Christer Larsson

Lärare Transport

christer.larsson@yrkesplugget.se

070-957 44 11

Gunnar Berg

Lärare Matematik

gunnar.berg@yrkesplugget.se

Ida Nilsson Lärare Religion Engelska
Ida Nilsson

Lärare Religion Engelska

ida.nilsson@yrkesplugget.se

070-9574413

Linda Nygren Lärare Bygg
Linda Nygren

Programansvarig Bygg & Anläggning

linda.nygren@yrkesplugget.se

072 453 1689

Lärare
Marcus Ahlberg

Lärare Fordon Transport

marcus.ahlberg@yrkesplugget.se

076-1012651

Marcus Jansson
Marcus Jansson

Lärare Personbilsteknik

marcus.jansson@yrkesplugget.se

070-4156343

Mats Weström Lärare Idrott och Hälsa
Mats Weström

Lärare - Idrott och Hälsa samt Engelska

mats.westrom@yrkesplugget.se

076-1012652

Nicklas Stalén Lärare Bygg
Niclas Stalén

Lärare bygg & anläggning

niclas.stalen@yrkesplugget.se

072 453 1757

Patrik Brishag

Lärare bygg

patrik.brishag@yrkesplugget.se

070-003 99 31

Peter Karlsson

Utbildningsledare / lärare Transport

peter.karlsson@yrkesplugget.se

076 763 55 25

Robert Flink IT-ansvarig
Robert Flink

IT-ansvarig & Lärare

robert.flink@yrkesplugget.se

070 243 94 68

Staffan Rodhe

Lärare Matematik

staffan.rodhe@yrkesplugget.se

Tiina Onkamo

Lärare SVA

tiina.onkamo@yrkesplugget.se

070 733 64 75

Mats Jannebring
Mats Jannebring

Lärare Bygg & Anläggning

mats.jannebring@yrkesplugget.se

Nicklas Lingman

Lärare Transport

nicklas.lingman@yrkesplugget.se

073 020 55 12

Transport

Peter Karlsson

Utbildningsledare / lärare Transport

peter.karlsson@yrkesplugget.se

076 763 55 25

Anette Rundgren Lärare Transport
Anette Rundgren

Lärare Transport

anette.rundgren@yrkesplugget.se

070 424 58 79

Christer Larsson Lärare Transport
Christer Larsson

Lärare Transport

christer.larsson@yrkesplugget.se

070-957 44 11

Nicklas Lingman

Lärare Transport

nicklas.lingman@yrkesplugget.se

073 020 55 12

Bygg

Linda Nygren Lärare Bygg
Linda Nygren

Programansvarig Bygg & Anläggning

linda.nygren@yrkesplugget.se

072 453 1689

Nicklas Stalén Lärare Bygg
Niclas Stalén

Lärare bygg & anläggning

niclas.stalen@yrkesplugget.se

072 453 1757

Patrik Brishag

Lärare bygg

patrik.brishag@yrkesplugget.se

070-003 99 31

Mats Jannebring
Mats Jannebring

Lärare Bygg & Anläggning

mats.jannebring@yrkesplugget.se

Personbil

Nicklas Nilsson
Nicklas Nilsson

Programansvarig Fordon / Lärare

nicklas.nilsson@yrkesplugget.se

070-957 44 15

Marcus Jansson
Marcus Jansson

Lärare Personbilsteknik

marcus.jansson@yrkesplugget.se

070-4156343

Lärare
Marcus Ahlberg

Lärare Fordon Transport

marcus.ahlberg@yrkesplugget.se

076-1012651

Tipsa oss på Yrkesplugget!

Vi gillar att få tips om hur vi kan utveckla vår verksamhet men också om sådant som är bra och fungerar.

Fyll i nedan uppgifter, ett svar kommer till dig inom kort!

Tack för ditt engagemang!









This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.