Huvudkontoret kontakt

Administration

Annelee Bergstrand

Grundare & VD

annelee@yrkesplugget.se

08 607 10 54

Lisbeth Andersson

Verksamhetsansvarig

lisbeth.andersson@yrkesplugget.se

073 414 70 74

Joakim Rosengren

Controller & verksamhetsutvecklare

joakim.rosengren@yrkesplugget.se

070 583 91 76

Linda Johansson

Ekonomi / Administration

linda.johansson@yrkesplugget.se

08 607 10 51

Börje Lundén
Börje Lundén

Marknadschef

borje@yrkesplugget.se

08 607 10 53

Magnus Bergstrand

Ansvarig fastighet & teknik

magnus@yrkesplugget.se

08 607 10 52

David Canberger

IT

david.canberger@yrkesplugget.se

Tipsa oss på Yrkesplugget!

Vi gillar att få tips om hur vi kan utveckla vår verksamhet men också om sådant som är bra och fungerar.

Fyll i nedan uppgifter, ett svar kommer till dig inom kort!

Tack för ditt engagemang!









This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.