Bromma kontakt

Administration

Ronnie Gustafsson

Bitr. rektor

ronnie.gustafsson@yrkesplugget.se

08 409 142 07

SYV
Vanessa Emen Johansson

Studie- och yrkesvägledare

vanessa.emenjohansson@yrkesplugget.se

08 409 142 09

Marita Lieback koordinator Yrkesplugget Bromma
Marita Lieback

Koordinator

marita.lieback@yrkesplugget.se

08 409 14 203

Caroline Wallin

Skolsköterska

caroline.wallin@yrkesplugget.se

072 853 79 21

Programansvariga

Nizar Ayad Programansvarig personbilsteknik Yrkesplugget Bromma
Nizar Ayad

Programansvarig & lärare Personbilsteknik

nizar.ayad@yrkesplugget.se

072 854 56 13

Mikael Viljanen

Programansvarig Bygg & Anläggning / lärare

mikael.viljanen@yrkesplugget.se

070 48 48 668

Nahrin Linkvist lärare Yrkesplugget Bromma
Nahrin Lindkvist

Programansvarig MC-teknik. Lärare historia, naturkunskap & samhällskunskap

nahrin.lindkvist@yrkesplugget.se

076 113 29 67

Bild saknas
Jeff Östman

Programansvarig & lärare Transport

jeff.ostman@yrkesplugget.se

070 608 95 90

Lärare

Kerstin Dautel lärare Yrkesplugget Bromma
Kerstin Dautel

Lärare engelska, idrott & hälsa

kerstin.dautel@yrkesplugget.se

076 138 31 01

Malin Falk

Lärare Transport

malin.falk@yrkesplugget.se

076 113 29 69

Nahrin Linkvist lärare Yrkesplugget Bromma
Nahrin Lindkvist

Programansvarig MC-teknik. Lärare historia, naturkunskap & samhällskunskap

nahrin.lindkvist@yrkesplugget.se

076 113 29 67

Sara Nordblom lärare Yrkesplugget Bromma
Sara Nordblom

Lärare svenska

sara.nordblom@yrkesplugget.se

070 375 69 49

Anders Hermanson
Anders Hermanson

Mentor & lärare MC-teknik

anders.hermanson@yrkesplugget.se

076 113 29 62

Jesper Ström APL ansvarig Yrkesplugget Bromma & Uppsala Personbilsteknik
Jesper Ström

APL-ansvarig personbilsteknik Bromma & Uppsala

jesper.strom@yrkesplugget.se

076 768 89 90

Leffe lärare Yrkesplugget Bromma
Leif Hedberg

Lärare personbilsteknik

leif.hedberg@yrkesplugget.se

076 113 29 66

Mikael Viljanen

Programansvarig Bygg & Anläggning / lärare

mikael.viljanen@yrkesplugget.se

070 48 48 668

Nizar Ayad Programansvarig personbilsteknik Yrkesplugget Bromma
Nizar Ayad

Programansvarig & lärare Personbilsteknik

nizar.ayad@yrkesplugget.se

072 854 56 13

Peter Chef Lärare Yrkesplugget Bromma
Peter Chef-Johansson

Lärare matematik

peter.chef_johansson@yrkesplugget.se

070 222 54 05

Stavros Mitsakis lärare Yrkesplugget Bromma
Stavros Mitsakis

Lärare MC-teknik

stavros.mitsakis@yrkesplugget.se

076 787 21 10

Yehia Malla lärare Yrkesplugget Bromma
Yehia Malla

Lärare personbilsteknik

yehia.malla@yrkesplugget.se

076 113 29 68

Erika Karbone Lärare Yrkesplugget
Erika Karbone

Specialpedagog & Lärare i SVA

erika.karbone@yrkesplugget.se

070 380 67 23

Stefan Christophs

Lärare Bygg

stefan.christophs@yrkesplugget.se

070 242 63 32

Robin Hessling

Lärare Personbilsteknik

robin.hessling@yrkesplugget.se

072 452 98 57

Micke Färdig Lärare Yrkesplugget Bromma
Mikael Färdig

Lärare Transport

mikael.fardig@yrkesplugget.se

076 811 91 00

Patrik Solder

Lärare Transport

patrik.solder@yrkesplugget.se

076 113 29 64

Zsofia Banfalvi

Lärare Engelska

zsofia.banfalvi@yrkesplugget.se

Bild saknas
Linus Grenbäck

Lärare Transport

linus.grenback@yrkesplugget.se

Bild saknas
Peter Helsing

Lärare idrott

peter.helsing@yrkesplugget.se

Magnus Johansson

Lärare Bygg

magnus.johansson@yrkesplugget.se

Bild saknas
Iilja Rosic

Lärare Transport

iilja.rosic@yrkesplugget.se

070 819 15 46

Joakim Sjöbäck

Lärare Personbil

joakim.sjoback@yrkesplugget.se

070 380 69 56

Milan Yazclanfar

Lärare Matematik

milan.yazcanfar@yrkesplugget.se

070 003 99 32

Bild saknas
Jeff Östman

Programansvarig & lärare Transport

jeff.ostman@yrkesplugget.se

070 608 95 90

Robert Nord

Lärare personbilsteknik

robert.nord@yrkesplugget.se

076 113 29 68

Transport

Bild saknas
Jeff Östman

Programansvarig & lärare Transport

jeff.ostman@yrkesplugget.se

070 608 95 90

Micke Färdig Lärare Yrkesplugget Bromma
Mikael Färdig

Lärare Transport

mikael.fardig@yrkesplugget.se

076 811 91 00

Patrik Solder

Lärare Transport

patrik.solder@yrkesplugget.se

076 113 29 64

Sara Nordblom lärare Yrkesplugget Bromma
Sara Nordblom

Lärare svenska

sara.nordblom@yrkesplugget.se

070 375 69 49

Malin Falk

Lärare Transport

malin.falk@yrkesplugget.se

076 113 29 69

Erika Karbone Lärare Yrkesplugget
Erika Karbone

Specialpedagog & Lärare i SVA

erika.karbone@yrkesplugget.se

070 380 67 23

Bild saknas
Linus Grenbäck

Lärare Transport

linus.grenback@yrkesplugget.se

Bild saknas
Iilja Rosic

Lärare Transport

iilja.rosic@yrkesplugget.se

070 819 15 46

Personbilsteknik

Nizar Ayad Programansvarig personbilsteknik Yrkesplugget Bromma
Nizar Ayad

Programansvarig & lärare Personbilsteknik

nizar.ayad@yrkesplugget.se

072 854 56 13

Jesper Ström APL ansvarig Yrkesplugget Bromma & Uppsala Personbilsteknik
Jesper Ström

APL-ansvarig personbilsteknik Bromma & Uppsala

jesper.strom@yrkesplugget.se

076 768 89 90

Kerstin Dautel lärare Yrkesplugget Bromma
Kerstin Dautel

Lärare engelska, idrott & hälsa

kerstin.dautel@yrkesplugget.se

076 138 31 01

Leffe lärare Yrkesplugget Bromma
Leif Hedberg

Lärare personbilsteknik

leif.hedberg@yrkesplugget.se

076 113 29 66

Yehia Malla lärare Yrkesplugget Bromma
Yehia Malla

Lärare personbilsteknik

yehia.malla@yrkesplugget.se

076 113 29 68

Robin Hessling

Lärare Personbilsteknik

robin.hessling@yrkesplugget.se

072 452 98 57

Joakim Sjöbäck

Lärare Personbil

joakim.sjoback@yrkesplugget.se

070 380 69 56

Robert Nord

Lärare personbilsteknik

robert.nord@yrkesplugget.se

076 113 29 68

MC-teknik

Nahrin Linkvist lärare Yrkesplugget Bromma
Nahrin Lindkvist

Programansvarig MC-teknik. Lärare historia, naturkunskap & samhällskunskap

nahrin.lindkvist@yrkesplugget.se

076 113 29 67

Anders Hermanson
Anders Hermanson

Mentor & lärare MC-teknik

anders.hermanson@yrkesplugget.se

076 113 29 62

Stavros Mitsakis lärare Yrkesplugget Bromma
Stavros Mitsakis

Lärare MC-teknik

stavros.mitsakis@yrkesplugget.se

076 787 21 10

Bygg och anläggning

Mikael Viljanen

Programansvarig Bygg & Anläggning / lärare

mikael.viljanen@yrkesplugget.se

070 48 48 668

Peter Chef Lärare Yrkesplugget Bromma
Peter Chef-Johansson

Lärare matematik

peter.chef_johansson@yrkesplugget.se

070 222 54 05

Stefan Christophs

Lärare Bygg

stefan.christophs@yrkesplugget.se

070 242 63 32

Magnus Johansson

Lärare Bygg

magnus.johansson@yrkesplugget.se

Tipsa oss på Yrkesplugget!

Vi gillar att få tips om hur vi kan utveckla vår verksamhet men också om sådant som är bra och fungerar.

Fyll i nedan uppgifter, ett svar kommer till dig inom kort!

Tack för ditt engagemang!