Arlanda kontakt

Admin

Björn Wallqvist Rektor
Björn Wallqvist

Rektor

bjorn.wallqvist@yrkesplugget.se

018-418 86 34

Sanna Vingren ass. Rektor
Sanna Vingren

Biträdande Rektor & Studie- och yrkesvägledare

sanna.vingren@yrkesplugget.se

070-9574414

Linda Johansson

Ekonomi / Administration

linda.johansson@yrkesplugget.se

08-409 142 06

Börje Lunden Marknadschef Yrkesplugget
Börje Lundén

Marknadschef

borje@yrkesplugget.se

073-529 59 90

Georgis Makris

Programansvarig Transport

Georgis.Makris@yrkesplugget.se

072-853 30 49

Transport

Georgis Makris

Programansvarig Transport

Georgis.Makris@yrkesplugget.se

072-853 30 49

Rikard Högberg

Lärare transport

Rikard.Hogberg@yrkesplugget.se

072-853 30 95

Mikael Jansson

Lärare transport

Mikael.Jansson@yrkesplugget.se

070-787 45 05

Jeff Östman

Lärare transport

Jeff.ostman@yrkesplugget.se

072-219 48 85

Bild saknas
Markku Suvento

Lärare transport

Markku.Suvento@yrkesplugget.se

072-371 56 23

Kari Seppälä

Lärare Transport

kari.seppala@yrkesplugget.se

076-1132965

Tipsa oss på Yrkesplugget!

Vi gillar att få tips om hur vi kan utveckla vår verksamhet men också om sådant som är bra och fungerar.

Fyll i nedan uppgifter, ett svar kommer till dig inom kort!

Tack för ditt engagemang!