Uppsala

Administration

Björn Wallqvist rektor gymnasieskolan Yrkesplugget Uppsala
Björn Wallqvist

Rektor

bjorn.wallqvist@yrkesplugget.se

018-418 86 34

Charlott Arapovic

Lärare / Pedagogisk ledare

charlott.arapovic@yrkesplugget.se

018-418 86 32

Sabrina Cherif

Studie- och yrkesvägledare

sabrina.cherif@yrkesplugget.se

08-409 14 203

Lova Sylvan

Kurator/elevhälsan

lova.sylvan@yrkesplugget.se

018-418 86 37

Börje Lunden Marknadschef Yrkesplugget
Börje Lundén

Marknadschef

borje@yrkesplugget.se

073-529 59 90

Emma Eriksdotter Lööv Yrkesplugget
Emma Eriksdotter Lööv

Skolsköterska

emma.eriksdotter-loov@yrkesplugget.se

0707-336475

Lärare

Matti Marjamaa

Lärare Transport

matti.marjamaa@yrkesplugget.se

076-113 29 65

Nell Ray

Lärare - Föräldraledig

nell.ray@yrkesplugget.se

070-957 44 13

Robert Flink

Lärare

robert.flink@yrkesplugget.se

070-243 94 68

Ronnie Gustafsson

Utbildningsledare Bygg / Lärare

ronnie.gustafsson@yrkesplugget.se

076-146 60 77

Charlott Arapovic

Lärare / Pedagogisk ledare

charlott.arapovic@yrkesplugget.se

018-418 86 32

Nicklas Nilsson

Utbildningsledare Fordon / Lärare

nicklas.nilsson@yrkesplugget.se

070-957 44 15

Mats Jannebring

Lärare Bygg & Anläggning

mats.jannebring@yrkesplugget.se

070-003 99 31

Mats Weström

Lärare - Idrott och hälsa & Engelska

mats.westrom@yrkesplugget.se

Anette Rundgren

Lärare Transport

anette.rundgren@yrkesplugget.se

Bild saknas
Christer Larsson

Lärare Transport

christer.larsson@yrkesplugget.se

070-957 44 11

Bild saknas
Benar Dawodi

Lärare Personbil

benar.dawodi@yrkesplugget.se

0704-15 63 43

Sussie Skarström

Lärare Transport

sussie.skarstrom@yrkesplugget.se

070-957 44 12

Transport

Matti Marjamaa

Lärare Transport

matti.marjamaa@yrkesplugget.se

076-113 29 65

Anette Rundgren

Lärare Transport

anette.rundgren@yrkesplugget.se

Bild saknas
Christer Larsson

Lärare Transport

christer.larsson@yrkesplugget.se

070-957 44 11

Sussie Skarström

Lärare Transport

sussie.skarstrom@yrkesplugget.se

070-957 44 12

Bygg

Ronnie Gustafsson

Utbildningsledare Bygg / Lärare

ronnie.gustafsson@yrkesplugget.se

076-146 60 77

Mats Jannebring

Lärare Bygg & Anläggning

mats.jannebring@yrkesplugget.se

070-003 99 31

Robert Flink

Lärare

robert.flink@yrkesplugget.se

070-243 94 68

Personbil

Nicklas Nilsson

Utbildningsledare Fordon / Lärare

nicklas.nilsson@yrkesplugget.se

070-957 44 15

Bild saknas
Benar Dawodi

Lärare Personbil

benar.dawodi@yrkesplugget.se

0704-15 63 43

Tipsa oss på Yrkesplugget!

Vi gillar att få tips om hur vi kan utveckla vår verksamhet men också om sådant som är bra och fungerar.

Fyll i nedan uppgifter, ett svar kommer till dig inom kort!

Tack för ditt engagemang!