Bromma

Administration

Rektor Yrkesplugget Bromm
Maria Gahn

Rektor

maria.gahn@yrkesplugget.se

08-409 14 202

Sabrina Cherif

Studie- och yrkesvägledare

sabrina.cherif@yrkesplugget.se

08-409 14 203

Kelly Udu

Koordinator

kelly.udu@yrkesplugget.se

08 - 409 14 207

Caroline Wallin

Skolsköterska

caroline.wallin@yrkesplugget.se

08-409 14 200

Linda Johansson

Ekonomi/Administration

linda.johansson@yrkesplugget.se

08-409 142 06

Börje Lunden Marknadschef Yrkesplugget
Börje Lundén

Marknadschef

borje@yrkesplugget.se

073-529 59 90

Annelee Bergstrand VD och Huvudman
Annelee Bergstrand

VD och Huvudman

annelee@yrkesplugget.se

08-409 142 00

Utbildningsledare

Magnus Bergstrand

Utbildningsledare Transport / Lärare

magnus@yrkesplugget.se

08-409 142 12

Anders Hermanson

Utbildningsledare MC Lärare/Mentor

anders.hermanson@yrkesplugget.se

076-113 29 62

Bild saknas
Nizar Ayad

Utbildningsledare Personbil / Lärare

nizar.ayad@yrkesplugget.se

08-409 14 226

Tomas Jansson

Utbildningsledare Bygg /Lärare

tomas.jansson@yrkesplugget.se

070-736 09 81

Lärare

Anders Hermanson

Utbildningsledare MC Lärare/Mentor

anders.hermanson@yrkesplugget.se

076-113 29 62

Tomas Jansson

Utbildningsledare Bygg /Lärare

tomas.jansson@yrkesplugget.se

070-736 09 81

Magnus Bergstrand

Utbildningsledare Transport / Lärare

magnus@yrkesplugget.se

08-409 142 12

Bild saknas
Nizar Ayad

Utbildningsledare Personbil / Lärare

nizar.ayad@yrkesplugget.se

08-409 14 226

Anders Nordholm

Lärare Bygg

anders.nordholm@yrkesplugget.se

070-484 86 68

Lenita Calijak

Lärare

lenita.calijak@yrkesplugget.se

070-8191546

Leif Hedberg

Lärare/Mentor

leif.hedberg@yrkesplugget.se

076-113 29 66

Specialpedagog
Hanna Holmqvist

Specialpedagog, lärare & biblioteksansvarig

hanna.holmqvist@yrkesplugget

076-113 29 69

Sussi Mille

Lärare Transport

sussi.mille@yrkesplugget.se

073-693 36 18

Magnus Jakobsson

Lärare/Mentor TP15

magnus.jakobsson@yrkesplugget.se

070-375 69 49

Emil Koverhult

Lärare/Mentor

emil.koverhult@yrkesplugget.se

070-003 99 32

Stavros Mitsakis

Lärare / Mentor MC15

stavros.mitsakis@yrkesplugget.se

076-787 21 10

Jesper Ström

Lärare / APL-ansvarig

jesper.strom@yrkesplugget.se

076-768 89 90

Emma Wahlström

Lärare

emma.wahlstrom@yrkesplugget.se

076-113 29 61

Cristian Zoffel

Lärare / Mentor

cristian.zoffel@yrkesplugget.se

076-113 29 68

Eric Svensk

Lärare

eric.svensk@yrkesplugget.se

070-380 69 56

Kerstin Dautel

Lärare

kerstin.dautel@yrkesplugget.se

076-138 31 01

Nahrin Lindkvist
Nahrin Lindkvist

Lärare

nahrin.lindkvist@yrkesplugget.se

076-113 29 67

Annelie Söderlund

Lärare

annelie.soderlund@yrkesplugget.se

070-222 54 05

Cia Backman

Lärare

cia.backman@yrkesplugget.se

08-409 14 247

Stefan Christophs

Lärare bygg

stefan.christophs@yrkesplugget.se

070-242 63 32

Peter Chef-Johansson

Vikarie Matematik

peter.chef_johansson@yrkesplugget.se

070-222 54 05

Mikael Helenius

Lärare Bygg

mikael.helenius@yrkesplugget.se

076-763 55 25

Mikael Färdig
Mikael Färdig

Lärare Transport

mikael.fardig@yrkesplugget.se

076-811 91 00

Bild saknas
Patrik Solder

Lärare Transport

patrik.solder@yrkesplugget.se

076-113 29 64

Richard Olsson
Richard Olsson

Lärare Transport

richard.olsson@yrkesplugget.se

070-608 95 90

Mia Peltonen
Mia Peltonen

Lärare

mia.peltonen@yrkesplugget.se

076-146 60 78

Transport

Magnus Bergstrand

Utbildningsledare Transport / Lärare

magnus@yrkesplugget.se

08-409 142 12

Emma Wahlström

Lärare

emma.wahlstrom@yrkesplugget.se

076-113 29 61

Magnus Jakobsson

Lärare/Mentor TP15

magnus.jakobsson@yrkesplugget.se

070-375 69 49

Sussi Mille

Lärare Transport

sussi.mille@yrkesplugget.se

073-693 36 18

Mikael Färdig
Mikael Färdig

Lärare Transport

mikael.fardig@yrkesplugget.se

076-811 91 00

Bild saknas
Patrik Solder

Lärare Transport

patrik.solder@yrkesplugget.se

076-113 29 64

Richard Olsson
Richard Olsson

Lärare Transport

richard.olsson@yrkesplugget.se

070-608 95 90

Personbil

Bild saknas
Nizar Ayad

Utbildningsledare Personbil / Lärare

nizar.ayad@yrkesplugget.se

08-409 14 226

Jesper Ström

Lärare / APL-ansvarig

jesper.strom@yrkesplugget.se

076-768 89 90

Leif Hedberg

Lärare/Mentor

leif.hedberg@yrkesplugget.se

076-113 29 66

Lenita Calijak

Lärare

lenita.calijak@yrkesplugget.se

070-8191546

Emil Koverhult

Lärare/Mentor

emil.koverhult@yrkesplugget.se

070-003 99 32

Eric Svensk

Lärare

eric.svensk@yrkesplugget.se

070-380 69 56

Annelie Söderlund

Lärare

annelie.soderlund@yrkesplugget.se

070-222 54 05

Kerstin Dautel

Lärare

kerstin.dautel@yrkesplugget.se

076-138 31 01

Peter Chef-Johansson

Vikarie Matematik

peter.chef_johansson@yrkesplugget.se

070-222 54 05

Bygg och anläggning

Tomas Jansson

Utbildningsledare Bygg /Lärare

tomas.jansson@yrkesplugget.se

070-736 09 81

Anders Nordholm

Lärare Bygg

anders.nordholm@yrkesplugget.se

070-484 86 68

Stefan Christophs

Lärare bygg

stefan.christophs@yrkesplugget.se

070-242 63 32

Mikael Helenius

Lärare Bygg

mikael.helenius@yrkesplugget.se

076-763 55 25

Nahrin Lindkvist
Nahrin Lindkvist

Lärare

nahrin.lindkvist@yrkesplugget.se

076-113 29 67

Cia Backman

Lärare

cia.backman@yrkesplugget.se

08-409 14 247

Mia Peltonen
Mia Peltonen

Lärare

mia.peltonen@yrkesplugget.se

076-146 60 78

MC-teknik

Anders Hermanson

Utbildningsledare MC Lärare/Mentor

anders.hermanson@yrkesplugget.se

076-113 29 62

Cristian Zoffel

Lärare / Mentor

cristian.zoffel@yrkesplugget.se

076-113 29 68

Specialpedagog
Hanna Holmqvist

Specialpedagog, lärare & biblioteksansvarig

hanna.holmqvist@yrkesplugget

076-113 29 69

Stavros Mitsakis

Lärare / Mentor MC15

stavros.mitsakis@yrkesplugget.se

076-787 21 10

Tipsa oss på Yrkesplugget!

Vi gillar att få tips om hur vi kan utveckla vår verksamhet men också om sådant som är bra och fungerar.

Fyll i nedan uppgifter, ett svar kommer till dig inom kort!

Tack för ditt engagemang!