Bromma – kontaktuppgifter

Administration

Rektor Yrkesplugget Bromm
Maria Gahn

Rektor

maria.gahn@yrkesplugget.se

08-409 14 202

koordinator och elevcoach
Sabrina Cherif

Koordinator / Elevcoach

sabrina.cherif@yrkesplugget.se

08-409 14 200

Caroline Wallin

Skolsköterska

caroline.wallin@yrkesplugget.se

08-409 14 200

Linda Johansson

Ekonomi / Administration

linda.johansson@yrkesplugget.se

08-409 142 06

Magnus Bergstrand

Ansvarig fastighet / Lärare

magnus@yrkesplugget.se

08-409 142 12

Börje Lunden Marknadschef Yrkesplugget
Börje Lundén

Marknadschef

borje@yrkesplugget.se

073-529 59 90

Programansvariga

lärare i personbilsteknik
Nizar Ayad

Programansvarig Personbil- & MC teknik / Lärare

nizar.ayad@yrkesplugget.se

08-409 14 226

Tomas Jansson

Utbildningsledare Bygg & Anläggning Lärare

tomas.jansson@yrkesplugget.se

070-736 09 81

Björn Westholm
Björn Westholm

Programansvarig Transport / Lärare

bjorn.westholm@yrkesplugget.se

0707-499636

Lärare

Anders Hermanson

Mentor Lärare MC- & Personbilsteknik

anders.hermanson@yrkesplugget.se

076-113 29 62

Tomas Jansson

Utbildningsledare Bygg & Anläggning Lärare

tomas.jansson@yrkesplugget.se

070-736 09 81

Magnus Bergstrand

Ansvarig fastighet / Lärare

magnus@yrkesplugget.se

08-409 142 12

lärare i personbilsteknik
Nizar Ayad

Programansvarig Personbil- & MC teknik / Lärare

nizar.ayad@yrkesplugget.se

08-409 14 226

Leif Hedberg

Mentor Lärare Personbilsteknik

leif.hedberg@yrkesplugget.se

076-113 29 66

Sussi Mille

Lärare Transport

sussi.mille@yrkesplugget.se

073-693 36 18

Stavros Mitsakis

Mentor, Lärare MC- & Personbilsteknik

stavros.mitsakis@yrkesplugget.se

076-787 21 10

Jesper Ström

APL-ansvarig personbilsteknik Bromma & Uppsala

jesper.strom@yrkesplugget.se

076-768 89 90

Emma Wahlström

Lärare (föräldraledig)

emma.wahlstrom@yrkesplugget.se

076-113 29 61

Cristian Zoffel

Mentor Lärare MC- & Personbilsteknik

cristian.zoffel@yrkesplugget.se

076-113 29 68

Eric Zillén

Lärare Personbilsteknik

eric.zillen@yrkesplugget.se

070-380 69 56

Kerstin Dautel

Lärare (föräldraledig) Idrott & Hälsa

kerstin.dautel@yrkesplugget.se

076-138 31 01

Annelie Söderlund

Lärare

annelie.soderlund@yrkesplugget.se

070-222 54 05

Cia Backman

Lärare Engelska

cia.backman@yrkesplugget.se

08-409 14 247

Stefan Christophs

Lärare Bygg & Anläggning

stefan.christophs@yrkesplugget.se

070-242 63 32

Peter Chef-Johansson

Lärare

peter.chef_johansson@yrkesplugget.se

070-222 54 05

Mikael Färdig
Mikael Färdig

Lärare Transport

mikael.fardig@yrkesplugget.se

076-811 91 00

Patrik Solder

Lärare Transport

patrik.solder@yrkesplugget.se

076-113 29 64

Richard Olsson
Richard Olsson

Lärare Transport

richard.olsson@yrkesplugget.se

070-608 95 90

Mia Peltonen
Mia Peltonen

Lärare Bygg & Anläggning

mia.peltonen@yrkesplugget.se

076-146 60 78

Robin Hessling

Lärare Personbilsteknik

robin.hessling@yrkesplugget.se

072-4529857

Nahrin Lindkvist

Lärare

nahrin.lindkvist@yrkesplugget.se

08-409 14 209

Sara Nordblom lärare Svenska
Sara Nordblom

Lärare Svenska

sara.nordblom@yrkesplugget.se

070-3756949

Mikael Viljanen

Lärare bygg

mikael.viljanen@yrkesplugget.se

070-48 48 668

Malin Falk
Malin Falk

Lärare Transport

malin.falk@yrkesplugget.se

076-113 29 69

Rickard Wikander
Rickard Wikander

Lärare Transport

rickard.wikander@yrkesplugget.se

070-608 95 90

Transport

Björn Westholm
Björn Westholm

Programansvarig Transport / Lärare

bjorn.westholm@yrkesplugget.se

0707-499636

Magnus Bergstrand

Ansvarig fastighet / Lärare

magnus@yrkesplugget.se

08-409 142 12

Emma Wahlström

Lärare (föräldraledig)

emma.wahlstrom@yrkesplugget.se

076-113 29 61

Sussi Mille

Lärare Transport

sussi.mille@yrkesplugget.se

073-693 36 18

Mikael Färdig
Mikael Färdig

Lärare Transport

mikael.fardig@yrkesplugget.se

076-811 91 00

Patrik Solder

Lärare Transport

patrik.solder@yrkesplugget.se

076-113 29 64

Richard Olsson
Richard Olsson

Lärare Transport

richard.olsson@yrkesplugget.se

070-608 95 90

Sara Nordblom lärare Svenska
Sara Nordblom

Lärare Svenska

sara.nordblom@yrkesplugget.se

070-3756949

Malin Falk
Malin Falk

Lärare Transport

malin.falk@yrkesplugget.se

076-113 29 69

Rickard Wikander
Rickard Wikander

Lärare Transport

rickard.wikander@yrkesplugget.se

070-608 95 90

Personbils- & MC teknik

lärare i personbilsteknik
Nizar Ayad

Programansvarig Personbil- & MC teknik / Lärare

nizar.ayad@yrkesplugget.se

08-409 14 226

Jesper Ström

APL-ansvarig personbilsteknik Bromma & Uppsala

jesper.strom@yrkesplugget.se

076-768 89 90

Leif Hedberg

Mentor Lärare Personbilsteknik

leif.hedberg@yrkesplugget.se

076-113 29 66

Lenita Calijak

Lärare

lenita.calijak@yrkesplugget.se

070-8191546

Eric Zillén

Lärare Personbilsteknik

eric.zillen@yrkesplugget.se

070-380 69 56

Annelie Söderlund

Lärare

annelie.soderlund@yrkesplugget.se

070-222 54 05

Kerstin Dautel

Lärare (föräldraledig) Idrott & Hälsa

kerstin.dautel@yrkesplugget.se

076-138 31 01

Peter Chef-Johansson

Lärare

peter.chef_johansson@yrkesplugget.se

070-222 54 05

Robin Hessling

Lärare Personbilsteknik

robin.hessling@yrkesplugget.se

072-4529857

Anders Hermanson

Mentor Lärare MC- & Personbilsteknik

anders.hermanson@yrkesplugget.se

076-113 29 62

Cristian Zoffel

Mentor Lärare MC- & Personbilsteknik

cristian.zoffel@yrkesplugget.se

076-113 29 68

Stavros Mitsakis

Mentor, Lärare MC- & Personbilsteknik

stavros.mitsakis@yrkesplugget.se

076-787 21 10

Bygg och anläggning

Tomas Jansson

Utbildningsledare Bygg & Anläggning Lärare

tomas.jansson@yrkesplugget.se

070-736 09 81

Stefan Christophs

Lärare Bygg & Anläggning

stefan.christophs@yrkesplugget.se

070-242 63 32

Nahrin Lindkvist

Lärare

nahrin.lindkvist@yrkesplugget.se

08-409 14 209

Cia Backman

Lärare Engelska

cia.backman@yrkesplugget.se

08-409 14 247

Mia Peltonen
Mia Peltonen

Lärare Bygg & Anläggning

mia.peltonen@yrkesplugget.se

076-146 60 78

Mikael Viljanen

Lärare bygg

mikael.viljanen@yrkesplugget.se

070-48 48 668

Tipsa oss på Yrkesplugget!

Vi gillar att få tips om hur vi kan utveckla vår verksamhet men också om sådant som är bra och fungerar.

Fyll i nedan uppgifter, ett svar kommer till dig inom kort!

Tack för ditt engagemang!